Architektura

Oferujemy naszym klientom wykonanie projektów architektonicznych budynków o dowolnej funkcji: domów jednorodzinnych, domów letniskowych, budynków apartamentowych, pensjonatów, budynków usługowych, budynków biurowych itp.

W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno kompleksową obsługę projektową od fazy koncepcyjnej budynku, poprzez projekt budowlany i wykonawczy po możliwość realizacji projektu przez firmę budowlaną współpracującą z naszą pracownią.

Więcej informacji dotyczących naszej oferty z zakresu architektury oraz pełniejsze portfolio dotyczące działań na tym polu znajdziecie Państwo na stronie internetowej pracowni architektonicznej EXTERIO będącej częścią GRUPY PROJEKTOWEJ HOLA. Adres strony znajduje się poniżej.

Architektura + wnętrza

W ramach GRUPY PROJEKTOWEJ HOLA tworzonej przez pracownie EXTERIO i HOLA DESIGN oferujemy możliwość wykonania kompleksowo projektu budynku wraz z jego wnętrzem. Dzięki współpracy architektów z projektantami wnętrz uzyskujemy spójną funkcjonalnie i estetycznie całość, która zarówno od strony zamierzeń architektonicznych jak i funkcjonalności i estetyki wnętrza zgodna jest z potrzebami i oczekiwaniami inwestora.

Przygotowanie projektu wnętrza jeszcze na etapie projektu budynku pozwala na zaplanowanie z wyprzedzeniem wielu detali i pozwala uniknąć późniejszych rozczarowań, przeróbek i dodatkowych kosztów.

Wykonawstwo i nadzór

Naszym klientom proponujemy prowadzenie nadzoru autorskiego nad realizacją. Oferujemy też pełną obsługę inwestycji przez sprawdzone firm wykonawcze od fazy budowlanej po finalne wykończenie wnętrza. Projektujemy i realizujemy z firmami współpracującymi z pracownią również tereny zielone wokół budynków oraz tarasy. Zakres wsparcia na etapie realizacyjnym uzależniony jest od lokalizacji inwestycji.

W praktyce podejmując z nami współpracę możecie Państwo przekazać pustą działkę, my zaprojektujemy i zrealizujemy we współpracy z naszymi partnerami budynek z pełnym wyposażeniem oraz teren wokół niego oddając go gotowego do użytku. Zakres naszego wsparcia uzależniony jest od Państwa potrzeb i lokalizacji inwestycji.