Architektura

Oferujemy naszym klientom wykonanie projektów architektonicznych budynków o dowolnej funkcji: rezydencji, domów jednorodzinnych, domów letniskowych, budynków apartamentowych, pensjonatów, budynków usługowych, budynków biurowych. Rozpoczynając pracę nad nowym projektem, korzystamy z naszego bogatego doświadczenia w tworzeniu różnorodnych obiektów. Są wśród nich prace nagradzane i wyróżniane w międzynarodowych konkursach, a także prezentowane w mediach w Polsce i za granicą.

W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno kompleksową obsługę projektową od fazy koncepcyjnej budynku, poprzez projekt budowlany i wykonawczy po możliwość realizacji projektu przez firmę budowlaną współpracującą z naszą pracownią.

Każdy projekt zaczynamy od poznania potrzeb i wizji inwestora i oceniamy możliwości jakie daje nam konkretna lokalizacja. W efekcie, powstają nowoczesne bryły korespondujące z otoczeniem i przyjazne dla użytkowników. W szerokim wachlarzu naszych usług architektonicznych znajdują się również przebudowy, dzięki którym już istniejące budynki zostają poddane całkowitej metamorfozie.

Więcej informacji dotyczących naszej oferty z zakresu architektury oraz pełniejsze portfolio dotyczące działań na tym polu znajdziecie Państwo na stronie internetowej pracowni architektonicznej EXTERIO będącej częścią GRUPY PROJEKTOWEJ HOLA. Adres strony znajduje się poniżej.

Architektura + wnętrza

W ramach GRUPY PROJEKTOWEJ HOLA tworzonej przez biuro EXTERIO i pracownię HOLA DESIGN, posiadających bogate doświadczenie widoczne w dziesiątkach realizacji, oferujemy możliwość wykonania kompleksowo projektu budynku wraz z jego wnętrzem. Dzięki współpracy architektów z projektantami wnętrz, uzyskujemy spójną funkcjonalnie i estetycznie całość, która zarówno od strony zamierzeń architektonicznych jak i wizji wnętrza, zgodna jest z potrzebami i oczekiwaniami inwestora.
Przygotowanie projektu wnętrza jeszcze na etapie projektu budynku pozwala na zaplanowanie z wyprzedzeniem wielu detali i pozwala uniknąć późniejszych rozczarowań, przeróbek i dodatkowych kosztów. Dbamy o to, by proces wdrażania projektów był dla klientów jak najbardziej komfortowym doświadczeniem.

W naszej pracy skupiamy się na wnętrzach “szytych na miarę” potrzeb i oczekiwań naszych inwestorów, których przeprowadzamy przez etap projektowania, jak i etap wdrażania.

Najlepszym przykładem projektu, gdzie architektura i wnętrza idą w parze, jest Pasterska Chata w Kluszkowcach. To miejsce, które stworzyliśmy od początku do końca, z poszanowaniem lokalnej tradycji i krajobrazu. Za ten projekt HOLA otrzymała słynną w świecie designu nagrodę RED Dot.

Wykonawstwo i nadzór

Naszym klientom proponujemy prowadzenie nadzoru autorskiego nad realizacją. Oferujemy również pełną obsługę inwestycji przez sprawdzone firmy wykonawcze – od fazy budowlanej po finalne wykończenie wnętrza. W ramach kompleksowej usługi, projektujemy i realizujemy z firmami współpracującymi z naszą pracownią także tereny zielone wokół budynków oraz tarasy. Zakres wsparcia na etapie realizacyjnym uzależniony jest od potrzeb inwestora oraz lokalizacji inwestycji.

Zaufani wykonawcy o wieloletnim doświadczeniu, z którymi współpracujemy, to gwarancja odpowiedniej jakości realizacji projektów. Razem z nimi wspólnie przygotowujemy opartą na dokumentacji projektowej wycenę budowy. W celu znalezienia ewentualnych rozwiązań zamiennych bierzemy udział w optymalizacji projektu.

W praktyce, podejmując z nami współpracę możecie Państwo przekazać pustą działkę, my zaprojektujemy i zrealizujemy we współpracy z naszymi partnerami budynek z pełnym wyposażeniem oraz zagospodarowanym terenem wokół niego, oddając go gotowym do użytku.

Dla najbardziej wymagających klientów, przygotowaliśmy usługę realizacji „pod klucz”, dostępną wyłącznie przy zamówieniu w Grupie Projektowej HOLA kompletnego projektu architektonicznego + projektu wnętrz. Polecamy ją wszystkim tym, którzy nie chcą lub nie mogą uczestniczyć w procesie realizacji a zarazem zależy im na dopilnowaniu budowy zgodnej z projektem.