Jesteśmy polską pracownią projektową działającą na rynku krajowym i zagranicznym, członkiem i partnerem międzynarodowych stowarzyszeń branżowych. Zespół naszej pracowni tworzyą projektanci i architekci wnętrz oraz specjaliści w zakresie obsługi inwestycji posiadający odpowiednią wiedzę i doświadczenie gwarantujące skuteczność w działaniu. Na swoim koncie mamy setki zrealizowanych projektów i wyróżnienia w krajowych i zagranicznych konkursach projektowych. Cyklicznie podnosimy nasze kompetencje uczestnicząc w szkoleniach i imprezach targowych w kraju i za granicą. Uczestniczymy w roli jurorów w konkursach branżowych, dzielimy się naszą widzą na łamach prasy, telewizji i w ramach publikacji elektronicznych.

Opierając się na posiadanym doświadczeniu i znajomości światowych trendów w architekturze i designie, oddajemy do Państwa dyspozycji kompleksowe usługi w zakresie aranżacji i projektowania wnętrz oraz projektowania architektonicznego. Łączymy profesjonalizm, rzetelność i rozsądek z dbałością o jakość, oryginalność i funkcjonalność proponowanych rozwiązań. Na pierwszym miejscu stawiamy satysfakcję naszych klientów do ich wytycznych i oczekiwań dopasowując prezentowane pomysły projektowe. Naszym celem jest świadome tworzenie przyjaznej przestrzeni służącej potrzebom użytkowników.

Łącząc kreatywne podejście ze zrozumieniem oczekiwań klienta dążymy do tworzenia wnętrz o prostej, czytelnej formie, przemyślanej funkcjonalności i nowoczesnym stylu. Wiemy, że dzięki doświadczeniu jakie posiadamy my i architekci oraz projektanci tworzący zespół naszej pracowni, dzięki posiadanej wiedzy i wypracowanym wysokim standardom obsługi klienta jesteśmy w stanie sprostać najwyższym wymaganiom gwarantując profesjonalne podejście i kompleksową obsługę.

Dobry projekt jest pierwszym i jednym z najważniejszych kroków na drodze do stworzenia i urządzenia mieszkania lub domu zgodnego z osobistymi potrzebami i upodobaniami naszych klientów lub lokalu użytkowego będącego wizytówką firmy dlatego w naszej pracy stawiamy na:

  • pomysł – bo to on jest odpowiedzią na potrzebę i stanowi przyczynek do jakiejkolwiek pracy projektowej,
  • wynikowość – bo przypadkowość powoduje niepokój i burzy harmonię,
  • spójność – bo jednoczesne stosowanie zbyt wielu różnorodnych rozwiązań jest równie destrukcyjne jak ich przypadkowość,
  • konsekwencję – aby pomysł, wynikowość i spójność nie zostały zaprzepaszczone.

Stowarzyszenia

Jesteśmy członkiem lub partnerem krajowych i zagranicznych stowarzyszeń oraz organizacji branżowych skupiających oraz promujących najlepsze pracownie projektowe z rożnych regionów świata.

International Interior Design Association z siedzibą w Chicago od ponad 20 lat zrzesza profesjonalistów z branży projektowania wnętrz z całego Świata. Misją stowarzyszenia jest wspieranie i pomoc w rozwoju najbardziej innowacyjnych i wizjonerskich projektantów wnętrz celem umacniania pozycji branży i wyznaczania ścieżek jej rozwoju w przyszłości. Monika Bronikowska jest członkiem IIDA od 2012 roku.

The Design Society, mająca swoje korzenie na Wyspach Brytyjskich, skupia biura projektowe i firmy z branży dóbr luksusowych z Europy, Ameryki, Afryki, Bliskiego i Dalekiego Wschodu. Organizacja promuje luksusowe, prestiżowe realizacje z zakresu projektowania wnętrz, architektury, produktu, branży lotniczej oraz produkcji jachtów. Jako pracownia byliśmy jednym z pierwszych partnerów tej organizacji z Europy Wschodniej.

W 2008 roku uczestniczyliśmy w powoływaniu do życia Polskiego Stowarzyszenia Projektantów Wnętrz. Organizacja powstała w odpowiedzi na uwidaczniającą się wraz z rozwojem branży potrzebę promowania dobrych praktyk zawodowych, kreowania wysokich standardów pracy projektowej oraz odpowiednich wzorców jakościowych wśród projektantów.

The Society of British and International Design (SBID) z siedzibą w Londynie jest organizacją zajmującą się akredytacją w zakresie profesjonalnego projektowania wnętrz. Celem organizacji jest wyznaczanie standardów w zakresie praktyki projektowej, promowanie projektantów o najwyższym stopniu kompetencji celem zapewnienia bezpieczeństwa finalnym konsumentom mogącym korzystać z usług profesjonalistów o potwierdzonej renomie. Jednocześnie organizacja za cel stawia sobie przeciwdziałanie zachowaniom nieetycznym i anty-konkurencyjnym w branży. W 2015 roku wystąpiliśmy do SBID i otrzymaliśmy pozytywną akredytację tej organizacji.

Nagrody

Dokładamy wszelkich starań, by oferować naszym klientom projekty wnętrz będące wynikiem przemyślanych koncepcji i oryginalnych pomysłów. Wiemy, że nasze projekty pozwoliły poprawić funkcjonalność wielu mieszkań, domów, apartamentów i lokali użytkowych, a finalny efekt estetyczny nie tylko spełnił oczekiwania inwestorów ale również znalazł uznanie w międzynarodowych konkursach branżowych. Poniżej najważniejsze dla nas wyróżnienia.

Wyróżnienia International Property Awards dedykowane są specjalistom związanym z branżą nieruchomości z całego świata. Międzynarodowe jury przyznaje nagrody w podziale na poszczególne kontynenty. Celem konkursu jest promocja najwyższego poziom jakości. Wyróżnienie rozpoznawalne jest jako znak dążenia do doskonałości w projektowaniu i implementacji projektów w gotowych realizacjach. Naszej pracowni udało się otrzymać to prestiżowe wyróżnienie już parokrotnie potwierdzając wysoki poziom zrealizowanych projektów.

The International Design & Architecture Awards to wyróżnienia powiązane z, okrzykniętym w Wielkiej Brytanii “biblią designu”, magazynem wnętrzarskim design et al. Celem wyróżnień jest wychwytywanie najlepszych projektów, identyfikowanie talentów i inspirowanie innych. Jako jedyna dotychczas polska pracownia mieliśmy przyjemność być nominowani do tej nagrody jednocześnie w dwóch kategoriach: wnętrz oraz produktu.

Dobry Wzór to konkurs na najlepiej zaprojektowane produkty i usługi. Organizatorem jest jedna z najważniejszych instytucji dla branży wzorniczej w Polsce – Instytut Wzornictwa Przemysłowego. Samo już zaproszenie do konkursu przez zespół eksportów Instytutu oznacza, że dane produkty i usługi spełniają wymogi dobrego wzornictwa. Mieliśmy przyjemność być rekomendowanymi do tego elitarnego grona.

HOLAbook

HOLAbook to książka, w której prezentujemy zdjęcia wybranych realizacji naszych projektów stanowiących wycinek portfolio pracowni. Zapraszamy do pobrania wersji elektronicznej HOLAbook lub lektury online.

REFERENCJE

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy, z kontaktu, z wykonanego projektu. Jest piękny, bardzo praktyczny i idealnie do nas pasuje. Jesteśmy w pełni podziwu dla Państwa pracy. Dziękujemy za każdy odebrany telefon, odpowiedź na każdego maila, pomoc w podejmowaniu decyzji i poświęcony czas. Spotkania i współpraca z Państwem to sama przyjemność. Mam nadzieję, że w przyszłości zrealizujemy razem kolejne projekty. Podsumowując: profesjonalizm, profesjonalizm, profesjonalizm w każdym calu.
Monika, Mińsk Mazowiecki

We have used Hola-design from ideas to creative design and 3D images for planning, projecting and to finalize our 500 m2 house just outside Oslo. All design from Hola is followed without any changes and materials was bought through Hola and craftsmen arranged through Hola have been here to install everything. We have been very satisfied with the result, the house look stunning and it would never have been in this breath taking result without Holas help. We are very satisfied with the cooperation. Thanks you Hola!
Svein, Norway

Cudowne pomysły, świetni projektanci- profesjonalne podejście. Polecamy każdemu!
Dorota i Sebastian, Marki

Współpracowaliśmy z pracownią Hola Design w zakresie projektu wnętrza naszego biura oraz projektu wnętrza i kompleksowej obsługi realizacji apartamentu. Jesteśmy zadowoleni zarówno z przebiegu samej współpracy jak i z finalnego efektu. Wysoko oceniamy profesjonalizm pracowni zarówno w zakresie procesu kreacji, obsługi inwestycji, podejścia do nas jako do klienta i komunikacji z nami na całym etapie realizacji oraz po jej zakończeniu.
Artur i Anna Kazienko

Wybór Holi nie był przypadkowy. Sprawdziliśmy dokładnie kilka propozycji, które były dostępne na rynku. Podobało nam się, że nie tylko wykonywali projekty, ale byli też gotowi je nadzorować i polecić wykonawców do wszystkich robót. W trakcie realizacji projektu współpraca była bardzo dobra – czuwali nad przebiegiem prac, trafnie nam doradzali proponując rozwiązania, które okazały się świetne, a poleceni wykonawcy spełnili nasze oczekiwania. Teraz cieszymy się z efektów całego przedsięwzięcia, bo naprawdę mieszka się znakomicie. Hola nie zmarnowała atutów naszego nowego mieszkania, tylko je wzbogaciła. Myślimy o nowej współpracy z nimi.
Agnieszka i Grzegorz Pogorzelscy, Warszawa

Przy współpracy z Hola Design najbardziej podobało nam się całościowe podejście do projektu. Wnętrze jest spójne wizualnie, a równocześnie bardzo praktyczne.
Weronika i Krystian, Milanówek

Pracownię projektową Hola-Design wybraliśmy razem z mężem spośród 4 innych pracowni. Decyzja była jednogłośna i w zasadzie oczywista. Pan Adam Bronikowski jest osobą niezwykle precyzyjną, uważnie wsłuchującą się w potrzeby klienta, kontaktową. Pracownia oferuje design na światowym poziomie uwzględniający indywidualizm oraz potrzebę stworzenia “domowego gniazda” – zadanie, którego z perspektywy czasu nie powierzyłabym nikomu innemu, przy jednoczesnym określeniu funkcji i funkcjonalności wnętrza jako priorytetu, co dla nas było bardzo istotne. Projekty realizowane są terminowo, a współpraca przebiega bardzo sprawnie. Zdecydowaliśmy się na współpracę w wersji “pod klucz” i była to bardzo słuszna decyzja, zdecydowanie godna polecenia tym, którzy nie maja czasu na wielogodzinne wybory materiałów czy uzgadnianie szczegółów realizacji z poszczególnymi ekipami budowlanymi. Pani Ania Szkiela okazała się nieoceniona w tej kwestii, dość powiedzieć że na koniec skoordynowana przeprowadzkę w 1 dzień. Teraz kiedy rozpoczęliśmy prace nad aranżacją tarasów i ogrodu na dachu nawet przez moment nie zastanawialiśmy się nad współpracą z kimś innym. Szczerze rekomenduję!
Sylwia Kołkowska, Warszawa

Z usług pracowni Hola Design korzystałam już dwukrotnie w zakresie całościowego projektu mieszkań. Praca z zespołem Hola Design była czystą przyjemnością. Zarówno na etapie budowania założeń projektu jak i jego realizacji otrzymywałam pełne wsparcie architektów, którzy przykładali ogromną wagę zarówno do innowacyjnych, nietypowych rozwiązań jak i ich funkcjonalności. Projektując kolejne mieszkanie na pewno będę współpracować z zespołem Hola Design.
Katarzyna, Warszawa.

Architekci z Hola Design są autorami projektu mojego mieszkania. Pierwszym etapem naszej współpracy była wypełnienie przeze mnie ankiety dotyczącej preferencji i wymagań. Na podstawie uzyskanych ode mnie informacji „Hola”stworzyła projekt, do którego nie miałam praktycznie żadnych uwag. Sprawdziły się też wszystkie firmy , polecone przez pracownię biorące udział realizacji projektu. Od 2 lat mieszkam w apartamencie stworzonym przez „Holę”. Najlepszą rekomendacją jest fakt, , że do tej pory kiedy wchodzę do domu , często myślę o projektantach , którzy zadbali o estetykę tego miejsca . Cieszę się , że wybrałam właśnie tę pracownię.
Paula Śliwińska, Warszawa

Zlecenie przygotowania projektu wnętrza pracowni HOLA Design było doskonałą decyzją. Wszystkie nasze intencje zostały bezbłędnie zrozumiane i już na pierwszych wizualizacjach zobaczyliśmy projekt, który był dla nas niemal idealny. Uwzględniał wszystkie nasze wymagania związane z funkcjonalnością jak i ze stylem samego wnętrza, a także kilka wartościowych, autorskich pomysłów Architektów HOLA Design, które dodały całemu projektowi oryginalnego charakteru. Bardzo sprawnie udało się dopracować wszystkie szczegóły, a pracownia uwzględniała nasze uwagi z godną podziwu cierpliwością. Otrzymaliśmy bardzo precyzyjny projekt wykonawczy oraz dokładną specyfikację wszystkich materiałów i sprzętów, co umożliwiło nam i ekipie wykonawczej realizację wnętrza, które dokładnie odzwierciedlało wszystkie istotne detale koncepcji. Również na etapie prac wykończeniowych mogliśmy liczyć na pomoc HOLA Design w rozwiązaniu drobnych problemów, które musiały się pojawić przy tak dużym przedsięwzięciu. Efekt przekroczył nasze oczekiwania. Mieszkanie jest wygodne, funkcjonalne, ma swój styl. Kilkakrotnie było już opisywane i prezentowane na łamach czołowych polskich pism wnętrzarskich.
Ola i Kuba Jędrzejek, Warszawa

Pracownia hola design wykonała dla mnie projekt aranżacji wnetrz domu jednorodzinnego .Biuro wykazało sie zaangażowaniem w wykonywana prace, profesjonalizmem, wiedza techniczna, nadto wyczuciem estetycznym i nowoczesnymi pomysłami. projektanci dobrali rozwiazania do naszych indywidualnych potrzeb. pragne polecic pracownie Hola design jako wysokiej klasy zespól architektów i znakomitego partnera do współpracy.
Joanna Świętkowiak, Płock

Jestem w pełni usatysfakcjonowany z przebiegu współpracy. Firma HOLA Monika Bronikowska to profesjonalny i solidny partner, z którym współpracę podjeliśmy w 2013 roku. Świadczone usługi projektowania i doradztwa z zakresu architektury i architektury wnętrz są na najwyższym poziomie, przy zachowaniu wysokiej profesjonalności. Na uwagę zasługuje również wysoka kultura osobista pracowników z w/w firmy. Szczerze polecam tą firmę.
Piotr Naumiuk

Z Hola Design miałam okazję się poznać przy tworzeniu koncepcji architektonicznej aranżacji naszej nowej restauracji w Warszawie. Niezwykle szybko przedstawione nam zostały koncepcje, w formie projektów i wizualizacji, z których jedna doskonale trafiła w nasze oczekiwania. Niezwykle pomocne było też to, że pracownia nie poprzestała na stworzeniu samej koncepcji, ale też od razu wskazane zostało, gdzie poszczególne meble i elementy można kupić, co bardzo przyspieszyło prace remontowe. Efektem było stworzenie lokalu, z którego jesteśmy dumni.
Klaudia Wanic

Bardzo dziękuję firmie Hola Design za współpracę przy realizacji projektu mojego mieszkania. Szczególnie cenię sobie zrozumienie potrzeb oraz oczekiwanej estetyki projektu, szybki czas realizacji oraz pomoc w doborze materiałów do wykończenia.
Joanna Turczyk, Warszawa