Realizacje i projekty

Zastanów się chwilkę nad tym, jak wygląda wnętrze Twoich marzeń. Przekaż nam wszystkie wskazówki, a my z w oparciu o nie stworzymy przestrzeń odpowiadającą na Twoje potrzeby.

Za inspirację mogą posłużyć Ci wybrane z pośród naszych dotychczasowych realizacji i projektów, które przedstawiamy poniżej. Nasze portfolio obejmuje projekty wnętrz (domów, mieszkań, apartamentów na wynajem, lokali użytkowyh) wykonane w różnych stylach. Tworzymy bowiem przestrzenie w różnej estetyce dopasowując się do preferencji konkretnych klientów, konkretnym potrzebom i oczekiwaniom podporządkowując nasze pomysły.

Zebrane w portfolio zdjęcia realizacji prezentują zarówno nasze pomysły projektowe jak i kunszt realizacyjny wykonawców z nami współpracujących. Na każdy zrealizowany projekt składa się bowiem nie tylko sam koncept projektowy ale i odpowiednio dobrane i spasowane materiały wykończeniowe, elementy wyposażenia, praca firm wykonawczych, specjalistów różnych branż oraz naszego działu obsługi inwestycji spinającego cały proces realizacji (także w ramach inwestycji “pod klucz”).

Zapraszamy do zapoznania się z portfolio i do rozmowy o Twoim wymarzonym wnętrzu.