HOLA Design zwycięzcą Luxury Lifestyle Awards 2021

Od koncepcji do realizacji, HOLA DESIGN oferuje spersonalizowane rozwiązania projektowe i kompleksową obsługę, która jest dostosowana do indywidualnych potrzeb i pragnień każdego klienta. Właśnie dlatego HOLA DESIGN została wybrana przez ekspertów Luxury Lifestyle Awards na zwycięzcę Best Luxury Interior Design Studio in Poland 2021.

Przed przystąpieniem do pracy projektowej, firma robi wszystko, aby zrozumieć oczekiwania i potrzeby każdego klienta poprzez specjalną ankietę. Można ją wypełnić osobiście w pracowni lub zdalnie. Prowadzi ona do zgromadzenia wiedzy i dokładnej analizy przed rozpoczęciem jakiejkolwiek pracy. W oparciu o informacje zwrotne od klienta, przedstawiane i poprawiane są dwie lub trzy koncepcje wnętrz, co prowadzi do wykonania wizualizacji i ostatecznie do szczegółowych planów z kompleksowymi szacunkami kosztów, zanim projekt zostanie uruchomiony.

HOLA DESIGN dąży do dostosowania się do każdego klienta poprzez konsultacje, projektowanie i realizację projektu. Ich ostatecznym celem jest stworzenie idealnej przestrzeni do życia i pracy dla każdego klienta ze starannie przemyślaną koncepcją. Ta dbałość o szczegóły i elastyczne podejście oznacza, że ​​każda opcja projektowa jest uwzględniana w dążeniu do zaspokojenia nawet najbardziej wymagających klientów.

Firma współpracuje z wieloma sprawdzonymi i zaufanymi wykonawcami i dostawcami, zapewniając najwyższy standard materiałów do stylowych wnętrz, wykończonych według najwyższych standardów. W trakcie całego procesu zapewniane jest wsparcie zarówno prywatnych, jak i komercyjnych przedsięwzięć z różnymi formami nadzoru. Oferują nawet usługę pod klucz, w ramach której projekty są konstruowane zgodnie z dokładnymi specyfikacjami kupującego i dostarczane jako kompletny projekt.

„Jesteśmy niezmiernie dumni, że otrzymaliśmy prestiżowy tytuł Best Luxury Interior Design Studio in Poland 2021. Cieszy nas, że nasze zaangażowanie w stylowe, szyte na miarę projekty i indywidualną obsługę klienta zostało nagrodzone i jest komplementem dla wszystkich w naszej firmie”, powiedzieli Monika i Adam Bronikowscy, współwłaściciele i współzałożyciele HOLA DESIGN.

Powrót